Novinky

Nový model židle Sedus black dot - BLACK DOT AIR


Po velice úspěšném a oblíbeném modelu nadčasových židlí Sedus black dot a black dot net přichází v této řadě nový inovovaný model kancelářské židle, který v sobě kombinuje výhody zádové opěrky

potažené membránou a výhody opěrky celo-čalouněné - nový model Sedus black dot air se zádovou opěrkou potaženou předenou látkou AIR KNIT 3D. 
Nové modely křesel Sedus


 

Modelovou řadu se:line naleznete zde  /  Modelovou řadu se:do naleznete zde


Výborný se stane ještě lepším


Výborný se stane ještě lepším: Nové vydání Sedo Liftového mechanismu

Sedus ještě dále vyvinul mechanismus výškového nastavení sedadel u židlí. Byl vylepšen aretační systém. Díky novému hydraulickému systému je nastavení zcela plynulé a nedochází tak k jeho opotřebení. Důležitá centrální pružina vyrobená z oceli byla zachována beze změny. Takže nová inkarnace Sedo liftové pružiny nebude mít vliv na výšku sedáku. Spouštění mechanismu nyní reaguje mnohem snadněji a tak je uživatelsky ještě příznivější. Nový Sedo Liftový mechanismus je zcela plynulý. Tato technická inovace je klíčem pro budoucnost ve výrobě Sedus židlí střední a vyšší třídy. Sedo lift bude i nadále základní součástí funkce modelů křesel Sedus. Nebude to však mít vliv na zvýšení ceny židlí.
Sedák křesla mr.24 byl vylepšen


Klíčový detail velmi úspěšného a osvědčeného modelu mr.24, který je vhodný pro těžký provoz byl vylepšen. Přední hrana sedadla je nyní pohodlně zaoblená, což také pomůže prodloužit životnost potahové látky. Plastový rám už není na přední hraně sedáku, tím pádem již nebudete cítit žádný tlak na lýtkách. V zájmu pohodlí sezení se zlepšila kvalita polstrování, což vede k delší životnosti sedadla navzdory opotřebení způsobeným nepřetržitým používáním. Tato nenápadná změna pro obě velikosti sedáků bude bez příplatku zahrnuta v sériové výrobě od května 2014.

 


Nový odolný a robustní model black dot 24


black dot 24 je speciální model z modelové řady black dot. Je vhodný pro osoby s velkou hmotností pracující v kanceláři nebo na recepcích. Stal se tak dalším přírůstkem do řady dokonale ergonomických modelů křesel vhodných pro použití v kanceláři. Základní provedení židle je vybaveno Similární mechanikou se zesílenými pružinami a posuvným sedákem, který nabízí větší plochu pro sezení. V základním vybavení jsou rovněž 3D stavitelné područky. Díky řadě black dot je možné dosáhnout vynikajícího designu v každé kanceláři. Uživatel nyní může vážit až 150 kilogramů, aniž by vznikly nějaké omezení v záruce.

 


další ››

+420 271 734 204

Steco Data, spol. s r. o.
Staňkova 18
149 00 PRAHA 4 - HÁJE (mapa zde)

+420 603 333 321
e-mail: info@stecodata.cz