Novinky

Nové barvy pro podporu ve stoje Sedus se:fit


Nyní můžete nové kombinovat barevné sedáky u modelu Sedus se:fit.U modelu s ČERNOU konstrukcí můžete mít sedák v ČERNÉ nebo ČERVENÉ barvě. U modelu s BÍLOU konstrukcí jsou varianty sedáků v ŠEDÉ, ZELENÉ nebo MODRÉ barvě.barvy se:fit 


Nový typ 4D područek u židlí Sedus


Sedus přichází pro vybrané modely židlí black dot, black dot air, netwin, se:do a quarterback s novými 4D područkami.Přijďte si je k nám vyzkoušet :)

        


Nový model židle Sedus black dot - BLACK DOT AIR


Po velice úspěšném a oblíbeném modelu nadčasových židlí Sedus black dot a black dot net přichází v této řadě nový inovovaný model kancelářské židle, který v sobě kombinuje výhody zádové opěrky potažené membránou a výhody opěrky celo-čalouněné - nový model Sedus black dot air se zádovou opěrkou potaženou předenou látkou AIR KNIT 3D.  
Nové modely křesel Sedus


 

Modelovou řadu se:line naleznete zde  /  Modelovou řadu se:do naleznete zde


Výborný se stane ještě lepším


Výborný se stane ještě lepším: Nové vydání Sedo Liftového mechanismu

Sedus ještě dále vyvinul mechanismus výškového nastavení sedadel u židlí. Byl vylepšen aretační systém. Díky novému hydraulickému systému je nastavení zcela plynulé a nedochází tak k jeho opotřebení. Důležitá centrální pružina vyrobená z oceli byla zachována beze změny. Takže nová inkarnace Sedo liftové pružiny nebude mít vliv na výšku sedáku. Spouštění mechanismu nyní reaguje mnohem snadněji a tak je uživatelsky ještě příznivější. Nový Sedo Liftový mechanismus je zcela plynulý. Tato technická inovace je klíčem pro budoucnost ve výrobě Sedus židlí střední a vyšší třídy. Sedo lift bude i nadále základní součástí funkce modelů křesel Sedus. Nebude to však mít vliv na zvýšení ceny židlí.
další ››

+420 271 734 204

Steco Data, spol. s r. o.
Staňkova 18
149 00 PRAHA 4 - HÁJE (mapa zde)

+420 603 333 321
e-mail: info@stecodata.cz