Zdravé sezení

<< zpět

Skupině křesel Sedus byla udělena pečeť kvality

04. 04. 2011 15:53:08

Skupině křesel vyrobených firmou Sedus Stoll AG byla udělena pečeť kvality GREENGUARD, deklarující produkty s nízkou hodnotou chemických emisí. Certifikace od GREENGUARD Environmental Institute (Gei) tak poskytuje záruku, že kancelářské židle Sedus jsou v souladu se směrnicí pro míru chemických emisí stanovených stanovených normou GREENGUARD pro vnitřní ovzduší.


Certifikace GREENGUARD zahrnuje tyto modely Sedus:
match, netwin, black dot, open up, open mind, meet chair, match up, yeah, early bird, cross line,
mr.charm a of course.


Zdravé vnitřní ovzduší tvoří základ pro neustálou výstavbu budov a díky této komplexní certifikaci nabízí kolekce křesel Sedus trhu velký výběr modelů s nízkými emisemi, které rovněž splňují požadavky předních ekologických stavebních norem, například LEED. Ricardo Lopez, Sedus Marketing Manager vyjádřil nad získáním tohoto ocenění svou spokojenost: "Vnímáme to jako pobídku, abychom v roce 2011 získali certifikaci rovněž pro náš program kancelářského nábytku."

Program pečeť kvality GREENGUARD byla založena jako nezávislý certifikační program v roce 2001 v USA pro ty produkty, které emitují nízkou úroveň znečišťujících látek. Jako průmyslově-nezávislá,
nezisková organizace, Gei stanovuje na základě mezinárodně uznávaných vědeckých metod přísné normy pro kvalitu vnitřního ovzduší.

+420 271 734 204

Steco Data, spol. s r. o.
Staňkova 18
149 00 PRAHA 4 - HÁJE (mapa zde)

+420 603 333 321
e-mail: info@stecodata.cz